Straipsniai

Ryanair bilietai – pigių skrydžių lyderis Lietuvoje

Ryanair – viena iš garsiausių aviakompanijų įmonių Europoje. Sukėlusi perversmą oro tranporto sektoriuje  dėl kainų pritaikymo paprastiems keleiviams, ne tik savo kainos lankstumu ar maža kaina, bet ir dėl punktualumu, beveik tobulu bagažo pervežimu, naujausia aplinkos tausojimo politika, bei 31 metų saugumo rekordu. Tiems kas mėgsta skaičius: 2000 skrydžių kasdien, 430 veikiančių naujų „Boeing 737-800“ orlaivių, prie kurių prisidėda 240 užsakyti orlaiviai, 200 miestų, 1300 dirbantys aviacijos profecionalai ir net 131 000 000  klientų per šiuos metus. Be to 2017 metais “Ryanair” tapo pirmąją Europoje aviakomanda, kuri nuskraidino daugiau nei 1 milijardą klientų. Tačiau, kas svarbiausia „Ryanair“ – pigiausi, tačiau racionalus skrydžiai rinkoje.

Nepaisant to, kad „Ryanair“  tikslas yra kaina, ši įmonė neaplenkia ir kitų svarbių aspektų, kas reikalinga sekmingai įmonei: automobilių nuoma ir statymas, kambarių nuoma, įlaipinimo pirmenybė, draudimas, dovanų kuponai, pervežimai. Taip pat jie turi mobiliąją programėlę, bei turi patrneryste su Erasmus. Su šia programėle galite užsisakyti bilietus 3 paprastais ir greitais veiksmais, be to joje yra įdiegtos mobiliojo įlaipinimo kortelės bei skubūs tiesioginiai pranešimai apie skrydžius kad ir kur bebūtumėte. Be to Ryanair suteikia pasirinkima iš trijų specialių paketų: Family Plus – šeimai, Plus – įprastas paketas, norintiesm pasijausti ypatingiems, bei Flexi Plus – norintiems lankstumo.

Be to, pats Ryanair tinklapis yra labai patogus ir paprastas naudoti, čia galite rasti visa informacija apie įmonę, jos teigiamas paslaugas, netgi yra sukurti kainų ar skrydžių ieškikliai, kurie leidžia rasti skrydi pagal norimą kainą dar paprasčiau. O kadangi Ryanair bilietai yra itin pigūs, ši aviakompanija yra labai tinkama norint pakeliauti po Europą, tiek pažintiniais reikalais, tiek verslo. Norint keliauti po Europą dar labai padės maršrutų žemėlapis, kuris yra taipogi įdiegtas į ryanair tinklapį. Jis yra susietas su realiu žemėlapiu ir yra labai paprastas naudoti, bei informatyvus, jame iš karto rodomi oro uostai, į kuriuos galima skristi bei kainos realiu laiku. Taip pati ši įmonė turi paskyras twiter, facebook, instagram ir youtube tinkluose, kas yra taipogi sekmingos ir šiuolaikiškos įmonės rodiklis ir padėda lengviau bendrauti su klientais ir taip tobulėti.

Taigi, nepaisant to, kad „Ryanair“ svarbiausia bilietų pigumas, ši įmonė neatsilieką, o kai kuriuose apsektuose netgi ir pirmauja lyginant su kitomis, Europos aviakompanijomis. 21 amžiuje ypač yra svarbu paprastumas, kliento neapkrovimas nereikalinga informacija, jo laiko taupymas, ką ši įmonė sugeba atlikti labai gerai. Be to “Ryanair” nežada sėdėti rankų sudėję, ši įmonė siekia tobulėjimo ir jau 2024 metais planuoja aptarnauti 200 000 000 keleivių. Ne veltui šios aviakompanijos šūkis yra „Always getting better“, kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia – „Kuo toliau, tuo geriau“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *