Straipsniai

Plaukai – jautrus grožio ginklas. Kaip jais pasirūpinti?

Susilpnėję, žvilgesio nebeturintis plaukai gali būti išgelbėti įvairių specialios gamybos aliejų. Puikius rezultatus kasmet demonstruoja pasaulinio lygio modeliai, kuriems plaukų priežiūra yra viena iš esminių dalykų kuris tapo eilinis higienos įprotis.

XXI amžiaus plaukų priežiūros išradimais iki šiol laikomi – augaliniai ir eteriniai aliejai. Jie abu pakankamai panašūs, bet ir pakankamai skirtingi. Pradedant augaliniais – jie gaunami iš įvairių aliejinių augalų ir taip pat naudojami kulinarijoje, gaminant kosmetikai ir panašiems dalykams. Eteriniai aliejai labiau panašūs į junginių mišinį kuris gaminamas iš įvairiausių žiedlapių, medienos, šaknų ir kitų augalų. Renkantis aliejų reikia būti labai atsakingam, nes kiekvieno žmogaus plaukų forma, plauko sveikata yra skirtinga. Geriausias variantas yra interneto pagalba. Lietuva yra ta šalis kurioje galima rasti beveik visokios rušies aliejų, tačiau pirkėjų būna tikrai nemažai ir prekių kiekis labai dažnai kinta. Kaip visur ir visada galima persistengti su truputėlį stipresniu nei kiti – nimbamedžio aliejumi. Patartina ant plikos odos jo netepti, nes per didelis kiekis gali išaukti nemalonius berimus kuriems atsikratyti prireiktų nuo pusės iki pilnos darbo savaitės.

Arbata kuri turi neįprastų galių gydant ne tik plaukus, bet ir kitas kūno vietas susideda iš turbūt nekasdien girdimo igridiento – Arbatmedžio aliejaus. Arbatmedžio aliejus veikia kaip gripo ir peršalimo ligų šalintojas, tačiau turi begalę kitų gerųjų savybių, kurios veikia užtikrinčiau nei kiti plaukų aliejai. Jis puikiai padeda žmonėms kurie turi problemų su slenkančiais plaukais arba pleiskanomis, ko pagrinde reklamose girdimi šampūnai padaryti nesugeba.

Tačiau neveltui egzistuoja posakis „grožis reikalauja aukų“, todėl ta auka kurią reikės paaukoti bus jūsų laikas. Taip, tai reikalauja daug laiko, tačiau tam skirus vieną, kitą savaitgalį galima gauti tikrais gerus rezultatus. Svarbiausia – daug kartų tepti, plauti ir viską daryti su tarpais. Naturalių produktų veiksmingumas visada buvo, yra ir bus geresnis. Gali tekti pamokėti daugiau, bet investicijos visada atsiperka, o jei myli save, tai tų investicijų vis daugės ir daugės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *