Straipsniai

Nauji šiltinimo sprendimai statybose

Nors namus žmonės statosi nuolatos, visiems suprantama, jog tai, kas šiandien atrodo įprastas pasirinkimas -rytoj jau gali būti laikoma atgyvena. Tokia jau ta realybė, viskas keičiasi ir tobulėja, tad net ir imantis tokio proceso kaip namo statybos, visada reikėtų stengtis domėtis naujausiomis technologijomis bei tai, kokią įtaką jos gali padaryti mūsų gyvenimo kokybei. Kalbant šia tema, galima išskirti, jog vienas iš naujesnių pasirinkimų, apie kurį pagalvoja vis dar nedaugelis vartotojų – siltinimas poliuretanu. Pripažinkime, jog galvodami apie namo šiltinimą pirmiausiai galvoje prisimename vatą ar putplastį, tiesa? Tačiau šie pasirinkimai toli gražu ne vieninteliai, na o ką jau kalbėti apie jų teikiamą naudą. Inovacijos yra neatsiejama technologinė dalis, tad jei domitės jomis ir norite pasistatyti visapusiškai kokybiškus ir ilgaamžius namus, šis pasirinkimas jus turėtų itin sudominti. Taigi, kas tas siltinimas poliuretano putomois? Kodėl verta į rinktis? Pabandysime pakomentuoti ir leisti susidaryti savo asmeninę nuomonę.

Kaip ir bet kurio iš kitų pasirinkimų, šiltinimo poliuretano putomis tikslas – sukurti maksimaliai gerą šilumos varžą patalpose, nepaisant to, šiltinimas stogas, sienos ar bet kokios kitos angos. Kodėl šis pasirinkimas yra geresnis ar efektyvesni? Poliuretano putos yra dengiamos specialiais slėginiais purkštuvais, kurie leidžia pasiekti net ir mažiausius tarpus, nepastebimus plika akimi. Natūralu, jog dedant putplastį ar net vatą neįmanoma užpildyti visų angų, na o mūsų remontuojama technologija leidžia tai padaryti ir tikrai nesudėtingai. Tai ne tik purškimo sistema, bet ir purkštuvų formos bei putų technologija. Purškiamos putos plečiasi ir tai joms leidžia užpildyti visus reikiamus tarpus. Tai išties neįtikėtinas sprendimas ne tik pradedant statybas, bet ir taisant anksčiau padarytas šiltinimo klaidas. Greičiausiai daugelis meistrų sutiks, jog nėra paprastesnio, greitesnio ir efektyvesnio būdo apšiltinti sunkiai prieinamas vietas, per kurias namas praranda sukuriamą šilumą. O tokių atvejų tikrai daug ir kuo toliau, tuo daugiau žmonių įsitikina, jog būtent šiltinimui name turi būti skiriamas išskirtinis dėmesys. Tik nuo jo priklauso jūsų komfortas, finansiniai sprendimai ir panašūs dalykai ateityje.

Žinoma, neretai pasirodant naujiems pasirinkimams, vartotojai baiminasi investuoti pinigus, nes nėra tikri, dėl galutinio rezultato, o tuo pačiu bijo sumokėti šiek tiek daugiau. Šioje situacijoje galima pasakyti tik vieną – vata bei putplasčiu šiltinami namai nėra visiškai sandarūs ir negali užtikrinti reikiamos varžos. Taigi, jei norite sprendimo, kuris tai pakeisti ir leistų jums gyventi be jokių nesklandumų – tik poliuretano putos yra tas pasirinkimas, kuris gebės visa tai atitikti. Jei vis dar abejojate, pasikonsultuokite su meistrais ar net žmonėmis, kurie jau spėjo pasinaudoti šia technologija. Ji tikrai verta jūsų investicijų, na o mes garantuojame, jog artimoje ateityje tai bus pagrindinis apsirinkimas rinkoje, kuriuo džiaugsis visi vartotojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *