Straipsniai

Kaip pastatyti investuotojams patrauklų objektą

Niekam ne paslaptis, jog pastaruoju metu išties atsigauna statybų sektorius. Pakilimą išgyvena ne tik gyvenamųjų namų, bet ir biurų pastatų statyba. Miestų centruose vienas po kito dygsta dangoraižiai, kurie vėliau yra nuomojami bei laukia investuotojų pasiūlymų. Statant tokio dydžio objektą, labai svarbu pasirūpinti, jog jis būtų patrauklus pasirinkimas daugeliui. Šioje vietoje reikia įvertinti ne tik išvaizdą, vietą, išplanavimą, bet ir daugelį kitų dalykų, apie kuriuos kartais nė nesusimąstome. Reikia pripažinti, jog šiandien pasiūla yra išties didelė, tad objektų savininkai turi pasiūlyti šį tą naujo, įdomaus ir dar nematyto. Kaip tai pasiekti? Kokius sprendimus būtina priimti? Apie tai šiek tiek plačiau.

Visų pirma skirkime dėmesį tiems dalykams, apie kuriuos dažnai pamirštama. Tai – saugumas. Net jei ir pastatysite namą, kuris atitinka visus privalomuosius saugumo reikalavimus, tai dar nereiškia, jog to pakanka potencialiems partneriams. Vienas iš pavyzdžių, kurį galima paminėti – priešgaisrinis dažymas. Tai paslauga, kurios metu pastato konstrukcijos padengiamos specialiais dažais, apsaugančiais nuo deformacijos gaisro atveju. Tai naudinga tam, jog būtų galima išvengti milžiniškų nelaimių, kai dėl gaisro padarytos žalos sugriūna visas pastatas. Žinoma, statydami objektus mes nė negalvojame apie tokį scenarijų, tačiau investuotam svarbu užsitikrinti jų pasirinkimą sėkmę, na o ar yra geresnis būdas tai padaryti? Taigi, jei susidomėjote, galite skirti daugiau laiko ir išsiaiškinti, ką gali pasiūlyti priešgaisrinis padengimas.

Kitas svarbus aspektas – vieta. Tai lyg ir savaime suprantama, tačiau ne visi realiai įvertina, ką gali pasirinkti. Verta investuoti daugiau į sklypą, o galbūt pastato kokybė svarbesnis pasirinkimas? Į tokius klausimus sau galite atsakyti tik jūs patys, nes prieš pradėdami darbus jau turite viziją, kas yra jūsų klientas. Jei tai atitinkamo įvaizdžio siekiantis žmogus, natūralu, jog vieta turėtų būti miesto centras, na o jei ekonominės klasės atstovas – geras susisiekimas su visais rajonais yra daug svarbesnis.

Na ir galiausiai, mes skatiname investuoti į išskirtinumą, kokybę bei netradicinius sprendimus, kurie bet kokiu atveju tikrai pritrauks kliento dėmesį. Kaip tai padaryti, galite pasirinkti ir patys. Kai kurie imasi netradicinių architektūrinių sprendimų, kiti siūlo išskirtines paslaugas, tokias kaip elektromobilių krovimas ir t.t. Galbūt kai kurie iš šių dalykų šiandien ir neatrodo patys būtiniausi, tačiau statydami objektus žmonės turėtų orientuotis į ateitį ir jos perspektyvas. Taigi, laimės tik tie, kurie sugebės neatsilikti nuo skriejančio laiko ir pasiūlys šį tą įdomesnio vartotojams. Verslo centrą pastatyti gal ko ne kiekviena,s turintis reikiamą sumą pinigų, tačiau išnuomoti visas patalpas bei būti vienu iš populiariausių pasirinkimų atitinkamame mieste – tikras menas, kuris pavyks tik tiems, kurie dės didžiausias pastangas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *