Straipsniai

Buto remontas – kokios paslaugos bei sprendimai svarbiausi?

Jei įsigijote butą senos statybos name, greičiausiai jo būklė nėra tokia, su kuria galėtumėte gyventi. Išties daug žmonių renkasi įsigyti itin apleistus butus vien tam, jog galėtų visus sutaupytus pinigus investuoti į remontą. Tai leidžia įsikurti taip, kaip norite jūs, o ne prisitaikyti prie aplinkos, kurią sukūrė visiškai kiti žmonės. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai šeimos įsigyja būstus, atrodančius lyg jų pačių sukurti, tačiau tai itin retas reiškinys. Turint galvoje tai, jog suremontuotas būstas kainuoja gerokai daugiau, didžioji dalis mūsų renkasi darbus atlikti patys ir tokiu būdu turimas lėšas paskirstyti ten, kur svarbiausia. Visgi, kurios sritys gali būti laikomos svarbiausiomis ir vertomis jūsų investicijų? Apie tai kiek plačiau.

Pradėkime nuo to, jog jums reikia iš įsigyti buto viską išnešti arba išmesti. Tik tada pamatysite tikrąsias erdves bei galėsite nuspręsti, ką norite keisti. Jei norite remonto iš pagrindų, grindu betonavimas bus ko ne pirmoji paslauga, kurios jums prireiks. Dažnas buto savininkas apie tai nė nesusimąsto, tačiau senų butų grindys be galo nelygios, na o jei nuspręsite remontuoti nelygų paviršių, galutinis rezultatas jūsų vis tiek netenkins. Taigi, mes rekomenduojame nepamiršti, koks svarbus yra grindu betonavimas ir pradėti nuo jo. Vėliau reikia įvertinti buto išplanavimą ir galimus pakeitimus. Žinoma, čia turite kliautis tam tikromis taisyklėmis, nes tikrai ne kiekviena siena gali būti šalinama ar perkeliama į kitą vietą.Kai būsite tikri dėl išplanavimo, labai svarbu atsirinkti kokybiškus špakliuotojus bei dažytojus, mat šis darbas yra ko ne buto visuma. Nuo darbo kokybės priklausys jūsų namų išvaizda, tad šioje vietoje taupyti tikrai nereikia.

Kitus darbus, tokius kaip kiliminės dangos ar parketo klojimas, santechnikos pajungimas, galima atlikti ir patiems, mat tai nėra taip sudėtinga. Jei galite kreiptis į artimuosius ar draugus, kurie jau turi šiose srityse patirties, tai tik dar didesnis privalumas, kuriuo ir siūlome pasinaudoti. Taigi, jei norite atlikti kapitalinį buto remontą ir būti tikri, jog investavote ten, kur reikia, pasinaudokite mūsų patarimais ir viskas bus gerokai paprasčiau.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *